Uwaga! Informujemy o zmianie w organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych.

Uwaga! Informujemy o zmianie w organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych.

Apelujemy o rozwagę, cierpliwość, czujność i wzajemny szacunek

 

Drodzy Mieszkańcy, wybierając się na cmentarz, uważajcie na złodziei, którzy w tym szczególnym okresie działają wg. prostego schematu. Wystarczy chwila nieuwagi, by stracić cenne mienie. Złodzieje obserwują osobę i wykorzystują moment nieuwagi.

Idąc na cmentarz należy pamiętać, by zabrać ze sobą torebkę, saszetkę, nawet, jeśli odchodzi się od nagrobka na chwilę. Szczególne ważne jest, aby zabierać ze sobą tylko niezbędne rzeczy podczas porządków.

Pamiętając o tych kilku zasadach zwiększamy prawdopodobieństwo uniknięcia przykrych konsekwencji i nieprzyjemnych formalności, np. wyrabianie nowych dokumentów.  

W przypadku ujawnienia kradzieży lub zaobserwowania podejrzanie zachowujących się osób należy niezwłocznie skontaktować się ze Strażą Miejską lub Policją

 

Uwaga! Informujemy o zmianie w organizacji ruchu na Dzień Wszystkich Świętych.

 

Na kilku ulicach miasta Bełchatowa, zostanie zmieniona organizacja ruchu. Ze względu na wprowadzane zmiany oraz wzmożony ruch przy cmentarzach, prosimy kierowców o szczególną ostrożność.

Powyżej podajemy szczegóły w formie mapki.

Organizacja ruchu w dniu 1.11. w rejonie cmentarza przy al. Włókniarzy będzie zmieniona w sposób analogiczny do lat poprzednich - dojazd od strony ul. Kątnej i Wyspiańskiego - wyjazd al. Włókniarzy, Transportową lub w/w.

Różnica - przejazd wzdłuż parkanu cmentarza (od bramy 1 (ul. Podgórze) do bramy 2 (stacja paliw) będzie niemożliwy - co roku droga była blokowana przez źle zaparkowane pojazdy.

Przejazd od stacji paliw do ulicy Transportowej od dnia 30.10 będzie miał charakter wyłącznie jednokierunkowy (do ul. Lipowej) - w celu usprawnienia przejazdu.

Dodatkowo: od dnia 23.10.2018r. wprowadzono zakaz parkowania na części ul. Tylnej - dojazd do cmentarza. Ma to związek z problemami z dojazdem karetki pogotowia do cmentarza w roku 2017.

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności